Golf & Sports Travel, s.r.o.

  HOTEL CALA DI MOLA Capoliveri ****

  destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

  termín: 15.09. (So) - 22.09. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí)

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  HOTEL CALA DI MOLA Capoliveri ****

  Itálie

  Termín: 15.09. (So) - 22.09. (So) 2018

  Délka: 8 dní, 7 nocí

  Doprava: Vlastní

  Strava: Polopenze

  Poloha
  Popis: V zálivu Mola se nachází komplex Cala di Mola obklopený středomořskou veegtací a nabízející klidnou dovolenou plnou odpočinku. Leží cca 800m od Porto Azzuro. Supermarket je od komplexu vzdálený cca 500m, letiště Marina di Campo cca 21 km, golfové hřiště cca 4km a lázně San Giovanni cca 12km. Vybavení: Komplex Cala di Mola má k dispozici recepci, kavárnu, restauraci, prádelnu (na žetony), bazén se slanou vodou, vířivkou a částí pro děti (nachází se u pobřeží – dostupný podchodem, v provozu v závislosti na počasí), u bazénu samoobslužná restaurace (otevřená cca 13:00 – 14:00 hod. od cca 29.5.), možnost pronájmu kajaků, animace (sportovní soutěže – volejbal,soccer, bowling, vodní pólo, dále vodní aerobik, aerobik, večerní programy, dětský klub, v provozu v hlavní sezóně – cca od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, Wi-Fi zdarma na vyžádání, parkovací místa. K dispozici je také pračka na žetony. Ubytování: Pokoje: Hotelové pokoje standard mají balkon nebo malou zahrádku, všechny s výhledem na mořskou stranu, jsou vybavené sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací. K dispozici na vyžádání také pokoje Family (pro 4 osoby s možností pátého lůžka na vyžádání, jak v kategorii Standard, tak Superior) a pokoje Superior (prostornější, zařízené v jiném designu). Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované, a la carte s bufetem zeleniny a předkrmů. Pláž: U komplexu pobřeží (část travnatá a část písčitá), kde je umístěn bazén. Zdarma na vyžádání transfer na veřejnou pláž Lido di Capolliveri ve vzdálenosti cca 2,5 km, kde je možnost zakoupení pláž. servisu a lekcí plachtění a surfování (v provozu od cca 5.5. do 30.9.). Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce v období od 5.5. do 30.9.2018.
  Cena zahrnuje
  Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí na noc
  používání bazénu s mořskou vodou (v provozu v závisloti na počasí cca od 28.4.)
  animace a miniklub (v provozu v hlavní sezóně, v rámci povinného poplatku za klubovou kartu)
  parkoviště.
  Cena nezahrnuje
  Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě)
  povinný poplatek za klubovou kartu ve výši 4 Eur / den pro všechny od 6 let věku, zahrnující sportovní aktivity a animace (od cca 10.6. do 10.9.).
  v rámci ubytování:
  Příplatek za pokoj Superior 25 Eur / pokoj / noc.
  Slevy
  (v pokojích Family jak v kategorii Standard, tak Superior): dítě do 2,99 let zdarma (včetně stravy a postýlky), od 3 do 11,99 let 50% slevu, ostatní 15% sleva na 3. Lůžku, 20% sleva na 4. Lůžku.

  Termín:

  Délka:

  Strava:

  Doprava:

  Cena:

  5 položek, 1 stránka
  Pořádající ck: Zlíntour trips s.r.o IČO: 26949725
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...