Golf & Sports Travel, s.r.o.

    HOTEL CALA DI MOLA Capoliveri ****

    destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

    termín: 05.05. (So) - 12.05. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí)

    doprava: Vlastní /

    strava: Polopenze

    HOTEL CALA DI MOLA Capoliveri ****

    Itálie

    Termín: 05.05. (So) - 12.05. (So) 2018

    Délka: 8 dní, 7 nocí

    Doprava: Vlastní

    Strava: Polopenze

    Poloha
    Popis: V zálivu Mola se nachází komplex Cala di Mola obklopený středomořskou veegtací a nabízející klidnou dovolenou plnou odpočinku. Leží cca 800m od Porto Azzuro. Supermarket je od komplexu vzdálený cca 500m, letiště Marina di Campo cca 21 km, golfové hřiště cca 4km a lázně San Giovanni cca 12km. Vybavení: Komplex Cala di Mola má k dispozici recepci, kavárnu, restauraci, prádelnu (na žetony), bazén se slanou vodou, vířivkou a částí pro děti (nachází se u pobřeží – dostupný podchodem, v provozu v závislosti na počasí), u bazénu samoobslužná restaurace (otevřená cca 13:00 – 14:00 hod. od cca 29.5.), možnost pronájmu kajaků, animace (sportovní soutěže – volejbal,soccer, bowling, vodní pólo, dále vodní aerobik, aerobik, večerní programy, dětský klub, v provozu v hlavní sezóně – cca od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, Wi-Fi zdarma na vyžádání, parkovací místa. K dispozici je také pračka na žetony. Ubytování: Pokoje: Hotelové pokoje standard mají balkon nebo malou zahrádku, všechny s výhledem na mořskou stranu, jsou vybavené sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací. K dispozici na vyžádání také pokoje Family (pro 4 osoby s možností pátého lůžka na vyžádání, jak v kategorii Standard, tak Superior) a pokoje Superior (prostornější, zařízené v jiném designu). Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované, a la carte s bufetem zeleniny a předkrmů. Pláž: U komplexu pobřeží (část travnatá a část písčitá), kde je umístěn bazén. Zdarma na vyžádání transfer na veřejnou pláž Lido di Capolliveri ve vzdálenosti cca 2,5 km, kde je možnost zakoupení pláž. servisu a lekcí plachtění a surfování (v provozu od cca 5.5. do 30.9.). Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce v období od 5.5. do 30.9.2018.
    Cena zahrnuje
    Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí na noc
    používání bazénu s mořskou vodou (v provozu v závisloti na počasí cca od 28.4.)
    animace a miniklub (v provozu v hlavní sezóně, v rámci povinného poplatku za klubovou kartu)
    parkoviště.
    Cena nezahrnuje
    Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě)
    povinný poplatek za klubovou kartu ve výši 4 Eur / den pro všechny od 6 let věku, zahrnující sportovní aktivity a animace (od cca 10.6. do 10.9.).
    v rámci ubytování:
    Příplatek za pokoj Superior 25 Eur / pokoj / noc.
    Slevy
    (v pokojích Family jak v kategorii Standard, tak Superior): dítě do 2,99 let zdarma (včetně stravy a postýlky), od 3 do 11,99 let 50% slevu, ostatní 15% sleva na 3. Lůžku, 20% sleva na 4. Lůžku.

    Termín:

    Délka:

    Strava:

    Doprava:

    Cena:

    12345Další
    21 položek, 5 stránek
    Pořádající ck: Zlíntour trips s.r.o IČO: 26949725
    Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
    E-mailová adresa není správná!
    Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
    Vytvářím objednávku...