Golf & Sports Travel, s.r.o.

  Adventní Vídeň

  destinace: Rakousko, Vídeň

  termín: 06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018 (1 den)

  doprava: Autobus /

  strava: Bez stravy

  Adventní Vídeň

  Rakousko

  Termín: 06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018

  Délka: 1 den

  Doprava: Autobus

  Strava: Bez stravy

  Program
  1. den : V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR, před polednem příjezd do Vídně. Zastávka u zámku Schönbrunn a návštěva adventního trhu před zámkem. Odpoledne prohlídka historického centra s průvodcem. Individuální volno k návštěvě nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí. Volno můžete využít i k návštěvě adventních koncertů, případně k posezení v kavárně. Odjezd z Vídně cca ve 20:30 hod.
  Cena zahrnuje
  dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
  Příplatky
  komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.
  Nástupní místa
  Trasa W - Trutnov, Hostinné (+300), Dvůr Králové nad Labem (+250), Hořice (+250), Úpice (+250), Červený Kostelec (+250), Náchod (+300), Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100)Informace o odjezdu z Prahy v CK DATOUR.
  Poznámky
  Vídeňský advent začíná již 6 týdnů před Štědrým dnem, takže i v listopadových termínech bude již možné u radnice navštívit tradiční vánoční trhy, ještě bez velkého počtu lidí. Výhodu menšího počtu návštěvníků oceníte i ve všední dny - již několik let jezdíme ve čtvrtek. Tyto termíny jsou též ideální pro návštěvu výstavy, např. do Albertina můžete zajít na impresionistu Claude Moneta (vstup cca 13 EUR), v Umělecko-historickém muzeu se koná výstava mistra severské renesance Pietra Brueghela st. V námi vybraných termínech je navíc možné vystoupit z busu nedaleko centra a není třeba absolvovat přesun metrem. Termíny 1., 8. a 15.12. Vám rádi zprostředkujeme z nabídky partnerských CK.
  Náš tip
  Rakouská metropole oděná do vánočního hávu, to je Vídeň v adventním čase. Prohlídka historického centra s průvodcem, návštěva nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí a proslulý zámek Schönbrunn.

  Termín:

  Délka:

  Strava:

  Doprava:

  Cena:

  2 položky, 1 stránka
  Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...