Golf & Sports Travel, s.r.o.

logo
<span>Březen 2019 - přímé lety z Prahy!</span><strong>BELEK</strong>
Březen 2019 - přímé lety z Prahy!BELEK

  Apartmány Achillion ***

  destinace: Řecko, Zakynthos, Amoudi

  termín: 02.10. (St) - 16.10. (St) 2019 (15 dní, 14 nocí)

  doprava: Kombinovaná doprava /

  strava: Bez stravy

  Apartmány Achillion ***

  Řecko

  Termín: 02.10. (St) - 16.10. (St) 2019

  Délka: 15 dní, 14 nocí

  Doprava: Kombinovaná doprava

  Strava: Bez stravy

  Poloha
  Malý rodinný hotel je postaven na nízkém travnatém ochozu přímo nad mořem v centru malé osady Amoudi, která sousedí s vesničkou Xehoriati. Na menší písečnou pláž se dostanete velmi snadno, vydáte-li se po cestičce podél moře nebo projdete-li zahradou a pak budete pokračovat po strmější cestě a schodech na pláž. Přímo pod hotelem je další malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. V okolí jsou obchody a taverny.
  Ubytování
  Dobře zařízená a prostorná studia jsou v přízemí, prvním a druhém patře, a všechna mají krásný výhled na moře, některá mají výhled částečně zastíněný vegetací. Dvoulůžková studia s možností vyžádání až dvou přistýlek (rozkládací křeslo pro děti do 12 let a rozkládací lůžko pro děti do 10 let) jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV, prostorným zastřešeným balkónem nebo terasou. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).
  Stravování
  Za příplatek. Restaurace se skvělou kuchyní má celodenní provoz. Jídlo se podává ve vnitřní restauraci nebo na zastřešené terase s krásným výhledem na moře.
  Cena zahrnuje
  letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)
  Pláž
  Přímo pod hotelem je malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Větší písečná pláž Amoudi je nedaleko. Ve vzdálenosti cca 1-1,5 km jsou další pláže, které se jmenují Gerakari a Psarou.
  Vzdálenosti
  od pláže: cca 50 m. od centra Amoudi: cca 50 m. od centra a pláže Xehoriati: cca 1,5 km.
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  A meal with a view
  We visited the restaurant at this hotel, and the food was of very high standard .( The beef Stefado was to die for ) The restaurant has excellent views looking across the sea. The staff are very... celá recenze s možností překladu
  vitotheborder, tyne and wear, 05:54 02.10.2015
  An Amazing Find.A little gem Achillion
  Just returned from a weeks holiday at the Achillion Appartments.They are truly amazing ,immaculate in every way.We were made to feel so welcome,with true Greek Hospitality.The food In the Taverna was... celá recenze s možností překladu
  Bar156, Darlington, Spojené království, 16:22 19.07.2015
  Quiet and relaxing
  Go there if you prefer peace to nightlife or if you have family and need everything at hand. It is a small hotel, all the rooms have the same beautiful view of the sea, it is quite (even if there are... celá recenze s možností překladu
  Katerina5656, Praha, Česká republika, 05:37 15.08.2014
  Pořádající ck: VTT + VIamare TRAVEL FAMILY s.r.o. IČO: 17049415
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...