Golf & Sports Travel, s.r.o.

  Hotel Fis ***

  destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

  termín: 01.11. (Čt) - 02.11. (Pá) 2018 (2 dny, 1 noc)

  doprava: Vlastní /

  strava: Snídaně

  Hotel Fis ***

  Slovenská republika

  Termín: 01.11. (Čt) - 02.11. (Pá) 2018

  Délka: 2 dny, 1 noc

  Doprava: Vlastní

  Strava: Snídaně

  Poloha
  Zažijte pocit domova , který pro Vás vytvoří kombinace unikátnosti tohoto místa, přívětivosti personálu a přátelské atmosféry. Jsou to detaily, co nechají vyniknout výjimečnost tohoto legendárního a nadčasového hotelu a udělají Váš pobyt nezapomenutelným. Objevte horský Hotel FIS , největší hotelově - sportovní komplex ve Vysokých Tatrách situován přímo pod jejich majestátními štíty před vstupem do Mlynické doliny v nadmořské výšce 1346 m nm nedaleko jezera Štrbské pleso. Svým jedinečným umístěním se stává opravdovou oázou pro sportovce hledající ty nejlepší podmínky pro kvalitní trénink i pro lidi toužící po dokonalém relaxu a uvolnění v srdci slovenského velehor. Silnou sportovní tradici hotelu potvrzuje i fakt, že je pojmenován podle mezinárodní lyžařské federace FIS av roce 1970 ho křtil Mark Hodler, její tehdejší prezident. Jen pár metrů od lyžařských svahů, běžeckých tratí a turistických chodníčků Vás tento unikátní ski in - ski out hotel zve aktivně využít Váš pobyt a zároveň využít jeho pečlivý servis a tradiční pohostinnost v tom nejlepším slova smyslu. Vychutnejte si Vaši návštěvu u nás všemi smysly ať už půjde o útulně zařízené pokoje, gastronomická zařízení, kvalitní sportoviště či oddechovou zónu. REKONSTRUKCE PROSTOR HOTELU A ZCELA NOVÉ WELLNESS CENTRUM - 2012 V roce 2012 prošly prostory hotelu FIS rekonstrukcí a hala, kavárna a lobby bar dostaly nový horský vzhled a ještě více umocňují tatranskou atmosféru hotelu. Největší novinkou je však určitě nového Natural Wellness & Spa , které je díky své poloze ideální také na sportovní přípravy, tréninky, soustředění a regenerace. Ubytovat se v Hotelu FIS, znamená využít čas odpočinku naplno.
  Ubytování
  Vychutnejte si pohodlí, které hotel nabízí stejně jako bezprostřední blízkost všech jeho služeb včetně přístupu na sjezdovku, či do přírody za jinými sportovními aktivitami. Načerpejte sílu v jedné z našich 48 dvoulůžkových pokojů s vlastními koupelnami. Ve většině pokojů je možnost přistýlky nebo možnost obývat je jen jedním hostem.
  Cena zahrnuje
  Ubytování na týden
  Snídaně
  DPH
  Cena nezahrnuje
  Pobytová taxa placena na místě
  Příplatek za ubytování v kategorii Family Room pro 4 osoby
  Příplatek Příplatek za večeři pro dospělou osobu
  Příplatek za večeři pro dítě do 12 let
  Fakultativní nabídka
  Tatranský národní park | Nejstarší a nejvíce navštěvovaný národní park na Slovensku založen v roce 1949, ve kterém se nachází nejvyšší štít Slovenska - Gerlachovský štít 2655 m nm
  Fauna a flóra ve Vysokých Tatrách | Nejvýznamnějším symbolem Vysokých Tater je kamzík tatranský, svišť a orel skalní, ale najdete zde na rozdíl od Alp i medvěda hnědého, vlka nebo rysa. Všechny zmíněné zvířata můžete vidět jako ukázky v reálných velikostech i v muzeu TANAP-u v Tatranské Lomnici.
  V Tatranské Lomnici se na ploše 3,2 hektaru rozprostírá také botanická zahrada - expozice tatranské přírody, kde návštěvník může vidět přibližně 270 druhů tatranských rostlin.
  Příznivců historie jistě nadchne Podtatranské muzeum v Popradu a jeho expozice "Gánovce - životní prostředí neandrtálců", která je jedinou expozicí na Slovensku, kde má návštěvník možnost prostřednictvím vystavených exponátů poznat neandrtálského člověka žijícího v oblasti pod Vysokými Tatrami před 120 000 - 80 000 lety .
  Okolí Vysokých Tater je bohaté na historické a kulturní památky, z nichž je mnoho zapsaných v seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mezi ně patří Spišská kapitula, historická města Kežmarok a Levoča, muzeum Pribylina, největší dřevěný kostel na světě ve Sv.. Kříži., Nejvyšší dřevěný oltář na světě v chrámu sv. Jakuba v Levoči a kostel sv. Ducha v Žehře.
  Dalšími z nich jsou Spišský hrad, Ľubovniansky hrad a jeho skanzen, jejichž prostřednictvím se přenesete do dávno minulých, pohádkových dob.
  V okruhu 50 km od hotelu se nacházejí další čtyři jedinečné národní parky, které stojí za objevování: Pieniny, Slovenský Raj, Nízké Tatry a Národní park Vysoké Tatry - Polsko.
  Na Slovensku se nachází více než 5000 jeskyní a 1500 termálních pramenů. V dostupné vzdálenosti, do hodiny dojezdem autem, od našich hotelů se nachází Belianská jeskyně, Dobšinská ledová jeskyně, Važecká jeskyně, Demänovská ledová jeskyně, Demänovská jeskyně svobody.
  Výlet lanovkou na Lomnický štít patří spolu s návštěvou nejvýše položené kavárny Děda a nocí strávenou na štítu k nejnezapomenutelnější zážitkem. Lanovka jezdí po celý rok z Tatranské Lomnice.
  Střediska ve Vysokých a Nízkých Tatrách nabízejí více než 50 kilometrů sjezdovek, moderní infrastrukturu, síť restaurací, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu. Největší z nich je středisko v Tatranské Lomnici, vzdálené pouhých pár minut od hotelu.
  Vysoké Tatry nabízejí přibližně 600 kilometrů stezek pro turisty a cyklisty, vhodných pro méně zkušené ale i pro nejnáročnější příznivce turistiky.
  Na procházce v Tatrách byste neměli vynechat návštěvu vysokohorské chaty. Ve Vysokých Tatrách je jich několik, nejsnáze dostupné z nich jsou Bilíkova a Rainerova chata, kam se dostanete z Hrebienka - cílové stanice pozemní lanovky startující ve Starém Smokovci.
  Nejvýše položenou chatou je Chata pod Rysy (2250 mnm). Výstup na ni můžete začít na Popradského Plese.
  V blízkém okolí hotelu se nachází 5 termálních aquaparků, které nabízejí celodenní a večerní využití. Jsou to Aquacity Poprad, Tatralandia v Liptovském Mikuláši, Bešeňová, Vyšné Ružbachy a Vrbov.
  Golf resort "Black Stork" V blízkosti hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště. Největší golfový resort na Slovensku s 18 + 9 jamkami najdete jen 15 kilometrů od našeho hotelu.
  V blízkosti našeho hotelu se nacházejí fotbalová hřiště, které jsou v případě potřeby k dispozici našim hostům.
  Slevy
  Dítě do 5,99 let zdarma

  Termín:

  Délka:

  Strava:

  Doprava:

  Cena:

  12345Další
  25 položek, 5 stránek
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  4 z 8 hotelů v destinaci Štrbské Pleso

  Vynikající
  7
  Velmi dobré
  18
  Průměrné
  4
  Špatné
  2
  Příšerné
  3
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  Hotel very close to downhill ski and cross country skiing path
  We spent there 2x short stay, first time in autumn 2014, second time in April 2015. It is more to athletes oriented hotel, who want ski or have a trip to mountains. It is there included nice saunas... celá recenze s možností překladu
  Ales L, 12:47 12.07.2015
  Kvalita odpovídá očekávání! Dobrý komfort
  V hotelu jsme byli 2 noci, napůl služebně. Kvalita a úroveň hotelu odpovídala prezentované kategorii 3*. Vše bylo čisté, část hotelu již po rekonstrukci. Pokoje malé, ale dostačující. Jídlo v dobré a... celá recenze s možností překladu
  Tomáš M, Česká republika, 11:23 18.06.2015
  Tréninkový kemp
  Hotel se může pyšnit umístěním. Pokoje čisté, ale docela malé. Výběr z jídla dobrý, ale v době pobytu se bohužel v kuchyni stala někde chyba a z kuřat jsme chytli zažívací potíže. Personál se k... celá recenze s možností překladu
  lahcimkarovd, Praha, Česká republika, 06:41 04.11.2014
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...