Golf & Sports Travel, s.r.o.

logo
<span>Březen 2019 - přímé lety z Prahy!</span><strong>BELEK</strong>
Březen 2019 - přímé lety z Prahy!BELEK

  Hotel Mesut ****

  destinace: Turecko, Turecká riviéra, Alanya

  termín: 12.10. (So) - 19.10. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí)

  doprava: Letecky / Praha

  strava: All inclusive

  Hotel Mesut ****

  Turecko

  Termín: 12.10. (So) - 19.10. (So) 2019

  Délka: 8 dní, 7 nocí

  Doprava: Letecky (Praha)

  Strava: All inclusive

  Poloha
  Hotel se nachází v oblasti Obagol. Leží asi 60 m od písecno-oblázkové pláže, od které je oddelen pouze pobrežní komunikací. Od centra Alanye je vzdálen približne 3 km ( je možno využít místní autobus, který jezdí do mesta zhruba v desetiminutových intervalech). Mezinárodní letište v Antalyi je vzdáleno 130 km.
  Vybavení
  Hotel nabízí klientum recepci se 24 hodinovým provozem, lobby bar s možností pripojení k WIFI zdarma, spolecenskou místnost s TV, smenárnu, hlavní restauraci, bar u bazénu, bar v hotelu nebo bar na pláži. Hostum je dispozici venkovní bazén s detskou cástí.
  Ubytování
  Klimatizované dvoulužkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zarízením, koupelnou, fénem, satelitní TV, minibarem a telefonem. Ke každému pokoji náleží balkon nebo terasa. Vetšina pokoju má výhled na more. Trezor na pokoji je k dispozici za poplatek.
  Strava
  ALL INCLUSIVE (od 10:30 do 23:00 hod) zahrnuje snídani, obed a veceri formou bufetu, pozdní snídani, možnost obcerstvení behem dne, pulnocní obcerstvení, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápoju dle otevírací doby jednotlivých baru a restaurací. All Inclusive nezahrnuje konzumaci v baru na pláži.
  Služby
  Hotel nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití a aktivního odpocinku. Hostum je dispozici napr. stolní tenis, volejbal, šipky, turecké lázne, za poplatek billiard, masáže, sauna ci parní lázne. V areálu hotelu se nachází smenárna, prádelna (za poplatek), lékarská služba (za poplatek) nebo kadernictví.
  Pořádající ck: PARADISO s.r.o. IČO: 63479672
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...