Golf & Sports Travel, s.r.o.

  Sirene Belek Golf & Wellness Hotel *****

  destinace: Turecko, Turecká riviéra, Belek

  termín: 29.03. (Čt) - 05.04. (Čt) 2018 (8 dní, 7 nocí)

  doprava: Letecky / Praha

  strava: All inclusive

  Sirene Belek Golf & Wellness Hotel *****

  Turecko

  Termín: 29.03. (Čt) - 05.04. (Čt) 2018

  Délka: 8 dní, 7 nocí

  Doprava: Letecky (Praha)

  Strava: All inclusive

  Poloha

  Oblíbený hotelový resort Sirene Belek Golf & Wellnes, který se skládá z hlavní šestipatrové budovy a několika dvou či tří patrových vilek umístěných do velké udržované zahrady s bazény, se nachází se přímo u pláže v oblasti Beleku. V těsné blízkosti se nachází Antalya Golf Club.

  Program

  5 x green fee - Pasha Course, 2 x PGA Sultan Course, National Course, Regnum Carya Course

  Vybavení

  Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí (možnost pronájmu trezorů či úschovy zavazadel), směnárnou, bankomatem, výtahy, lobby barem, hlavní restaurací s terasou, zahradní restaurací, 4 ala carte restauracemi (tradiční turecká, italská, mořské plody, brazilská), několika bary (např. snack bary u bazénů, plážovým barem, nočním barem – diskotékou, vitamin barem, olympic barem), tradiční kavárnou s cukrárnou, obchodní pasáží (obchod se suvenýry, minimarket, klenotnictví, zlatnictví, služby fotografa, obchod s koberci a koženým zbožím, módní butik), konferenční místností, společenskou místností s TV, kinosálem, venkovním amfiteátrem, internetovým koutkem. Hotel zajišťuje služby praní prádla, čištění a žehlení – za poplatek. Lázeňské centrum nabízí krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi, masáže, saunu, parní lázeň, turecké lázně, salón krásy (kosmetické procedury, kadeřnictví) – vše za poplatek. V areálu se nachází bazén, bazén se dvěma skluzavkami, bazén ve vilové části, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro sportovní aktivity je připraveno 7 tenisových kurtů, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (např. stolní tenis, šipky, kulečník, elektronické hry, stolní hry), lukostřelba, plážový volejbal, vodní basketbal, fitness centrum s tělocvičnou.

  Ubytování

  V hotelu je celkem 445 komfortně zařízených pokojů rozdělených do hlavní budovy a do vilek – konkrétně je v nabídce 204 Junior apartmánů (45m2), 8 Palace apartmánů (60m2 – hlavní budovy, ložnice + obývací pokoj), 7 Palace Duplexy (60m2), 9 Terrace apartmánů (60m2 - ložnice + obývací pokoj a 100 m2 terasa), 141 rodinných pokojů Villa (50 m2 - obývací pokoj + ložnice), 28 rohových pokojů (45m2), 24 apartmánů Tulip duplex (60m2), 8 Garden apartmánů (100 m2 - 2 ložnice + obývací pokoj), 8 Pasha Suites (150m2 - duplex 3 ložnice + obývací pokoj). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby, župana na vyžádání na zapůjčení), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou.

  Stravování

  Program Ultra All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaní, půlnoční občerstvení, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje během celého dne - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby.

  Termín:

  Délka:

  Strava:

  Doprava:

  Cena:

  1 položka, 1 stránka
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...