Golf & Sports Travel, s.r.o.

logo
<span>Březen 2019 - přímé lety z Prahy!</span><strong>BELEK</strong>
Březen 2019 - přímé lety z Prahy!BELEK

  Hotel Helios ***

  destinace: Turecko, Turecká riviéra, Side

  termín: 02.10. (St) - 09.10. (St) 2019 (8 dní, 7 nocí)

  doprava: Letecky / Praha

  strava: All inclusive

  Hotel Helios ***

  Turecko

  Termín: 02.10. (St) - 09.10. (St) 2019

  Délka: 8 dní, 7 nocí

  Doprava: Letecky (Praha)

  Strava: All inclusive

  Poloha
  Hotelový komplex se nachází v jihoturecké provincii Antalya na pobreží Stredozemního more. Samotné historické centrum mesta Side je vzdálené asi 5 kilometru od hotelu. Známé turecké mesto Antalya s mezinárodním letištem leží asi 65 kilometru od hotelu.  
  Vybavení
  Soucástí hotelového komplexu je vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denne. Dále se v hotelu nachází dve restaurace, bar a internetová kavárna. V areálu hotelu se rovnež nachází venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunecníky volne k využití.  
  Ubytování
  Ubytování je nabízené v komfortne zarízených pokojích, které jsou klimatizované. Soucástí vybavení pokoju je vlastní sociální zarízení, dále mají hosté k dispozici vysoušec vlasu, televizor se satelitními programy ci za poplatek minibar a trezor. U každého hotelového pokoje je balkon.  
  Strava
  Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídane, obedy a vecere, které jsou podávány formou bufetu. Dále je behem odpoledne podáváno lehké obcerstvení. V casovém rozmezí od 10:00 do 23:30 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.  
  Služby
  V hotelu jsou pravidelne porádány animacní programy. Hosté si mohou zahrát šipky, stolní hry ci plážový volejbal. Na pláži je pro hosty pripravena nabídka vodních sportu.  
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  87. z 254 hotelů v Side

  Vynikající
  50
  Velmi dobré
  17
  Průměrné
  8
  Špatné
  1
  Příšerné
  4
  Kvalita spánku
  Umístění
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  Čistý hotel blízko pláže
  Zůstal jsem v tomto hotelu se svým partnerem v červnu na celý týden. Po příjezdu jsme byli přivítáni koktejlem, který byl krásný a ukázal se do našeho pokoje. Pokoje jsou základní, ale velké a čisté... celá recenze s možností překladu
  kimcG5601KY, 03:34 12.06.2018
  17 minut od pláže, wifi pouze v lobby, služba na vyžádání
  Hotel mohl být docela v pořádku, ale:  - pláž je vzdálena 15 - 17 minut (služba na pláži je k dispozici, ale plán nebyl vhodný pro nás); cesta k pláži prochází malými uličkami  - wifi pouze ve... celá recenze s možností překladu
  marta_A_UA, Kyjev, Ukrajina, 11:56 29.07.2017
  more a all-inn hotel for local guasts
  We booked last minute to this  hotel. (In Aug 2016) All inclusive is not really all-in. On the beach you just have to pay  for your drinks. Moreover, a beer more expensive than in Europe. The price... celá recenze s možností překladu
  492malid, Amsterdam, Nizozemsko, 14:29 24.08.2016
  Pořádající ck: PARADISO s.r.o. IČO: 63479672
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...